5 nápadů na komody do koupelny, které vám usnadní organizaci a dodají styl vašemu interiéru


Komody s koši pro oddělení prádla

Organizace prádla v koupelně může být velkým problémem, zejména v malých prostorách. Komody s koši pro oddělení prádla jsou skvělým řešením. Tyto komody mají obvykle jeden nebo více košů, které lze jednoduše vyjmout a přenášet do pračky. Tento typ komod je ideální pro rodiny s dětmi, kteří často potřebují mít různé druhy prádla oddělené.

Esrom.cz

Stojací komody s poličkami

Stojací komody s poličkami jsou skvělým řešením pro organizaci kosmetických a hygienických produktů. Tyto komody mají obvykle několik otevřených poliček, které umožňují snadný přístup k věcem, které potřebujete. Některé komody mají také zásuvky nebo skříňky pro ukládání věcí, které nechcete vidět. Stojací komody jsou skvělou volbou pro větší koupelny s dostatečným prostorem.

Vysoce úsporné komody na stěnu

Komody na stěnu jsou ideální pro malé koupelny s omezeným prostorem. Tyto komody se obvykle skládají z několika úzkých polic, které umožňují ukládat věci vertikálně. Mnoho z nich je také vybaveno zrcadlem, což je skvělé pro aplikaci make-upu nebo úpravu účesu. Pokud máte malou koupelnu, zvažte tento typ komody, který vám umožní ušetřit prostor.

Esrom.cz

Komody s vysouvacími zásuvkami

Komody s vysouvacími zásuvkami jsou ideální pro ukládání menších věcí, jako jsou kartáčky na zuby, hřebeny, nebo kosmetické výrobky. Tyto komody mají obvykle několik menších zásuvek, které lze jednoduše vysunout a vrátit zpět. Vysouvací zásuvky jsou skvělé pro organizaci věcí, které by jinak mohly být rozptýleny po koupelně.

Komody s výsuvnými koši na ručníky

Komody s výsuvnými koši na ručníky jsou skvělým řešením pro organizaci ručníků a dalších textilií v koupelně. Tyto komody jsou obvykle vybaveny několika výsuvnými koši, které lze jednoduše vysunout a vrátit zpět. Tento typ komody je ideální pro rodiny s dětmi, kteří potřebují snadný přístup k ručníkům a dalším textiliím.

Esrom.cz

Komody s výsuvnými zrcadly

Komody s výsuvnými zrcadly jsou skvělým řešením pro organizaci kosmetických a hygienických produktů. Tyto komody mají obvykle několik zrcadel, které lze jednoduše vysunout a vrátit zpět. Tento typ komody je ideální pro ty, kteří potřebují mít snadný přístup k věcem, které potřebují, a zároveň ušetřit prostor v koupelně.