Dětská židle na kolečkách MATRIX – vybírejte z mnoha barev, růžová/bílá mezi nimi!


Dětská židle na kolečkách MATRIX – novinka na trhu

Dětská židle na kolečkách MATRIX je moderní židle, která vyčnívá ze všech ostatních dětských židlí na trhu. Její neobvyklý tvar se hodí do každého dětského pokoje a rozhodně zaujme každého návštěvníka.

Vyberte si svou oblíbenou barvu

Tato zajímavá dětská židle je k dispozici v mnoha barevných variantách, včetně růžové a bílé, které se skvěle hodí do každé dívčí dětského pokoje. Vyberte si svou oblíbenou barvu a dopřejte vašim dětem kus nábytku, který bude nejen pohodlný, ale i stylový.

Pohodlné sezení pro vaše děti

Sedák společně s opěrákem jsou očalouněny příjemnou látkou. Z vnější strany je kvalitní a odolná ekokůže, což dělá tuto židli ještě více odolnou a snadnou na údržbu. Vaše děti si budou moci do této židle pohodlně sednout a užít si svoji oblíbenou činnost.

Snadná úprava výšky

Díky možnosti úpravy výšky od 78 do 88 cm a výšky sedáku od 41 do 51 cm se tato židle hodí jak pro malé, tak i pro větší děti. Vaše děti tak budou moci snadno sezení na této židli přizpůsobit své aktuální výšce.

Vysoce kvalitní materiál a vysoká nosnost

Tato židle je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno se udržuje. Sedák je potažený látkou a vnější strana je pokrytá ekokůží. Díky tomu je tato židle velmi odolná a dokáže unést až 110 kg váhy.

Rozměry židle na kolečkách MATRIX:

  • šířka: 48 cm
  • hloubka: 53 cm
  • výška: 78-88 cm
  • výška sedáku: 41-51 cm
Dětská židle na kolečkách MATRIX
Dětská židle na kolečkách MATRIX

Pokud hledáte moderní a stylovou dětskou židli na kolečkách, zvažte dětskou židli MATRIX. Je to skvělá volba pro vaše děti, která si ji zamilují a budou si na ní užívat své oblíbené činnosti. Zkuste ji hned dnes a nebudete litovat!

Ještě více informací o produktu a možnosti jeho objednání naleznete na stránkách: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/detska-zidle-na-koleckach-matrix-vice-barev-ruzova-bila