Elegance v kombinaci s přírodou: GAB Obývací stěna Idea 32 v Černé + Bílé + Řemeslném dubu

Moderní nábytek je již dávno více než jen položka zařizování bytu. Je to součást našeho každodenního života a odraz našeho stylu a vkusu. Pokud hledáte elegantní a jedinečnou obývací stěnu, která v sobě spojuje moderní design a přírodní prvky, tak neváhejte a zaměřte svou pozornost na obývací stěnu GAB Idea 32 v Černé + Bílé + Řemeslném dubu.

GAB Obývací stěna Idea 32 v Černé + Bílé + Řemeslném dubu

Možnost LED osvětlení s dálkovým ovládáním

Tato moderní obývací stěna nabízí možnost LED osvětlení s dálkovým ovládáním. Skvělý tichý uzavírací systém zajišťuje tiché a jemné zavírání dveří a zásuvek. Sada LED osvětlení obsahuje napájení připojené k zásuvce, se sponami (16 barevných osvětlení zahrnuje také dálkové ovládání), takže si můžete nastavit osvětlení podle momentální nálady.

Sada se skládá ze 2 prvků: komoda a taburet se zásuvkou

Obývací stěna Idea 32 se skládá ze dvou prvků – komody a taburetu se zásuvkou. Komoda má výšku 90 cm, šířku 131,8 cm a hloubku 40 cm. Taburet se zásuvkou má výšku 45 cm, šířku 84,5 cm a hloubku 41,5 cm. Díky těmto rozměrům máte dostatek prostoru pro uskladnění všech vašich věcí.

Specifikace nábytku

Tato obývací stěna je vyrobena z laminované desky a okraj je zesílený ABS. Nábytková deska má tloušťku 16 mm. Celkové rozměry obývací stěny jsou 90 cm (výška) x 217 cm (šířka) x 40-42 cm (hloubka). Navíc nábytek disponuje zárukou na 24 měsíců.

Další sestavy nábytku modelu Idea

Další sestavy nábytku modelu Idea

Pokud vás zaujala tato obývací stěna, tak by vás mohly zajímat i další sestavy nábytku modelu Idea. Tento model nabízí širokou škálu různých kusů nábytku, které se vám budou hodit do obývacího pokoje, ložnice, nebo pracovny. V nabídce naleznete komody, skříně, poličky a další kusy nábytku, které budou skvěle doplňovat váš prostor.

Pokud máte zájem o tuto obývací stěnu, tak můžete navštívit stránku s produktem a zakoupit si ji za skvělou cenu!