Kouzelné Vánoční osvětlení v podobě skleněných koulí – 3 kusy


Kouzelné Vánoční osvětlení skleněnými koulími – 3 kusy

Slavnostní a romantická atmosféra vánočních svátků se nedá dokonale prožít bez kouzelného ozdobení interiéru. Jedním z nejoblíbenějších doplňků jsou jistě různé světelné dekorace, které dodají místnosti útulnosti a náladu.

Dřevěné dekorace pod skleněnou kupolí – perfektní detail pro slavnostní interiér

Skleněné koule jsou nejen precizním designovým prvkem, ale i zároveň nositelem proměnlivého světla, které dokáže měnit celkový vzhled místnosti. Můžete zvolit různou velikost, materiál či barvu světla, aby ozdoba byla dokonale sladěná s barvou nábytku a doplňků.

Dřevěné dekorace pod skleněnou kupolí jsou vynikajícím doplňkem pro rustikální či klasický interiér, ale skvěle se hodí i do moderního stylu. Balení obsahuje sadu 3 dekorací – zimní vesnici, domek a jelena se stromem, což vytvoří působivou scénu naznačující vánoční pohodu venku v přírodě.

Hlavní technické údaje dekorace skleněnými kupolemi

  • Materiál: sklo
  • Výška: 8,50 cm
  • Průměr kupole: 5,50 cm
  • Barva LED: teplá bílá
  • Ochrana: IP 20 (pouze pro vnitřní použití)
  • Napájení: CR2032 baterie (součástí balení)
  • Časovač: 6ti hodinový spínač

Hlavní výhodou této dekorace je bezesporu úspornost. Díky LED technologii můžete ušetřit až 90% elektrické energie ve srovnání s tradičními žárovkami. Součástí balení jsou CR2032 baterie, takže se nemusíte bát, že by dekorace narušila váš pořádek elektrických kabelů.

Obsah balení

V balení najdete tři krásné a decentní skleněné kupole s dřevěnými prvkami, které se dokáží výborně sladit s jakýmkoliv interiérem.

Dekorace skleněnými koulími jsou dechberoucí ozdobou, která dokáže výrazně pozvednout atmosféru vánočních svátků. Pokud se tedy chcete ponořit do pohodové a klidné atmosféry, která se táhne celými Vánocemi, rozhodně neváhejte a pořiďte si ještě dnes tuto výjimečnou ozdobu.

Dekorace skleněnými koulími

Dekorace pod skleněnou kupolí je dokonalou ozdobou nejen pro vánoce, ale i pro celý rok, pokud dekoraci ozvláštníte pečlivým výběrem jejího umístění.

LED technologie

LED technologie je výrazně úspornější než klasické žárovky. Kromě toho vám šetří nervy a elektřinu – žádné zmatky s kabelážemi, žádné ohrožení, žádné vrtání děr do stěn.

Vánoční veselí

Vánoční svátky jsou spojeny s radostí, pohodou a klidem. A právě dekorace skleněnými koulími vám pomohou tento nádherný pocit znovu prožít. Pořiďte si je a vytvořte si vlastní pohádku.

Přejeme krásné Vánoce s https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/vanocni-svitici-dekorace-sklenena-kopule-3-ks.