Kvalitní rozkládací rohová sedačka DARPOL 30 v tmavě modré pravé látce

Zachování stylu a pohodlí v jednom kusu nábytku

Rozkládací rohová sedačka DARPOL 30 je skvělým řešením pro ty, kdo potřebují spojit pohodlné sezení s možností přespat. Díky praktickému mechanismu rozkladu lze tento kus nábytku snadno přeměnit na pohodlné lůžko o rozměru 125 x 198 cm, na kterém se vyspí i vyšší osoby.

Provedení PRAVÉ znamená, že sedačku je možné sestavit tak, aby měla roh nalevo či napravo. Takové řešení umožňuje využít prostor v místnosti co nejoptimálněji. Když už se věnujeme prostorům, nelze opomenout fakt, že zadní část sedačky je potažená látkou, takže ji můžeme postavit kdekoliv v prostoru.

rozkládací rohová sedačka Darpol 30

Zpracování a materiály

Rozkládací rohová sedačka DARPOL 30 je vyráběna ze spolehlivých kvalitních materiálů, které zaručují její trvanlivost a pevnost. Potahovou látkou je Omega 86, což je tmavě modrá látka, která se snadno udržuje v čistotě a má příjemný jemný povrch.

Materiál nožek je kov, což zajišťuje dostatečnou nosnost a stabilitu celé konstrukce. Rozměr sedačky po sestavení je 280 x 70/90 x 205 cm, s výškou sedu 43 cm a hloubkou sedu 60 cm. Sedačka je tak vhodná nejen pro obývací pokoj, ale i pro menší pokoje s omezeným prostorem.

Funkční a užitečný kus nábytku

Výhodou rozkládací rohové sedačky DARPOL 30 je také to, že je vybavena úložným prostorem, který vám umožní snadno a rychle schovat polštáře, přikrývky a jiné věci, které by jinak zabíraly cenné místo v obývacím pokoji.

Sedačka je dodávána v demontu, což znamená, že vám ji bude snadné dopravit i do menších bytových prostor. Sestavení není složité a zvládne ho každý s trochou zručnosti a času.

Závěrečné informace

Rozkládací rohová sedačka DARPOL 30 v tmavě modré pravé látce je skvělým nábytkovým kusem, který dokáže spojit moderní design, vysokou kvalitu materiálů, praktičnost a pohodlí při sezení i při spaní. Pokud hledáte vynikající kousek nábytku do vašeho obývacího pokoje, rozhodně zvažte tuto sedačku. Navíc můžete využít speciální slevy při nákupu na stránkách https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/rozkladaci-rohova-sedacka-darpol-30-tmave-modra-latka-prava, která je jedním z nejvýznamnějších e-shopů s nábytkem v České republice.