Luxusní držák toaletního papíru GEDY 5724 Glamour bez krytu ve stříbrném provedení


Základní informace o produktu

Název:

Výrobce: GEDY

Barva: stříbrná

Instalace: navrtáním do zdi

Popis produktu

Jednoduchý držák dodá vaší toaletě styl a hodí se do každého interiéru. Čisté linie a elegantní design udělají dojem, že je to nejen obyčejný držák na toaletní papír, ale designový doplněk, který pečlivě zvýrazní každý kousek interiéru. Držák je dlouhý 167 mm, vysoký 45 mm a hluboký 78 mm, takže sedí dobře na všechny druhy toaletních papírů.

Díky zábraně na konci vám toaletní papír snadno nesklouzne. Často se stává, že papír sklouzne a když je pomocí držáku držen na místě, stává se to rychleji. S tímto držákem však nebudete mít tento problém – zábrana na konci držáku poskytuje výborný záchyt, takže se nemusíte obávat, že se váš toaletní papír bude po podlaze válet.

Instaluje se navrtáním do zdi. Držák se instaluje pomocí dvou přiložených šroubů do zdi, takže nemusíte mít obavy z toho, že by z něj padal váš toaletní papír. Pokud se rozhodnete pro jinou pozici, lze držák snadno odmontovat a instalovat na jiné místo.

Kde si držák koupit?

Pokud vás držák zaujal, můžete si ho zakoupit na této stránce:

https://www.velkynabytek.cz/produkt/gedy-5724-glamour-drzak-toaletniho-papiru-bez-krytu-stribrna

Obrázky produktu

Na následujících obrázcích můžete vidět, jak držák vypadá:

GEDY 5724 Glamour držák toaletního papíru bez krytu - fotka 1
GEDY 5724 Glamour držák toaletního papíru bez krytu - fotka 2
GEDY 5724 Glamour držák toaletního papíru bez krytu - fotka 3

Závěr

je designový doplněk, který nejen dodá vaší toaletě styl, ale zároveň perfektně splní svůj účel. Díky zábraně na konci se váš toaletní papír nebudou skluzem a držák snadno instalujete do zdi.