ModernClock Nástěnné hodiny Coffe Time bílé – perfektní doplněk vaší kuchyně

Tyto skvělé hodiny vytvoří z vaší kuchyně ozdobu a pomohou vytvořit z ní moderní místnost. Hodinky mají velmi zajímavý a jedinečný design a vyrobeny jsou z pevného akrylového skla. Pokud hledáte originální detail, určitě oceníte této hodiny s kávovou tematikou.

Kde hodiny zakoupit?

Určitě by vás zajímalo, kde byste mohli tyto krásné hodiny koupit? Našla jsem pro vás skvělou nabídku na Kupsi nábytek, která nabízí ModernClock Nástěnné hodiny Coffe Time bílé za velmi příznivou cenu.

Popis hodin

Hodiny lze zavěsit na háček a jsou vhodné nejen do kuchyně, ale i do obýváku nebo kanceláře. Ciferník má průměr 30 x 30 cm, což je dostatečná velikost pro snadné odečítání času z dálky.

Design hodin je jedinečný a krásně dotváří kouzlo vaší kuchyně. Kávové motivy jistě připomenou chutnou kávu a dodají prostoru na vaší kuchyňské stěně trochu toho retro vzhledu, který se opět nosí.

Závěr

Zkrátka tato krásná kolekce hodin by měla být nedílnou součástí vaší kuchyně. Pokud hledáte něco nevšedního, určitě by vás tyto hodiny mohly zaujmout. Navíc můžete nakoupit i další kousky z této kolekce,ť takže se můžete těšit i na další doplňky, které skvěle doplní vaši novou kuchyň.

ModernClock Nástěnné hodiny Coffe Time bílé