Moderní šedá pohovka Paegas v akci


Luxusní pohovka Paegas

Pokud hledáte pohovku, která skvěle zapadne do moderního interiéru, přitom bude nabízet vysoký komfort a zároveň úložný prostor, nemusíte hledat dál. Moderní šedá pohovka Paegas je právě tím, co hledáte.

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii (šedá látka Riviera)

Aktuálně je tato pohovka v akci, tudíž můžete ušetřit. Cena platí pro potah na hlavní fotografii, tedy pro elegantní šedou látku Riviera. Pokud byste chtěli pohovku s jiným potahem, pronajímavatelé nábytku nabízejí širokou paletu různých materiálů a barev.

Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru

Kromě toho, že si můžete vybrat svůj oblíbený potah, nabízí pohovka Paegas i další výhody. Pohovka je rozkládací, tudíž můžete snadno a rychle přistoupit k jejímu přeměně na pohodlnou postel. Díky tomu můžete hostům poskytnout pohodlné spaní během několika málo okamžiků.

Navíc pohovka Paegas nabízí i úložný prostor. Ten se skrývá v křídle pohovky a můžete využít ve chvíli, kdy potřebujete rychle posbírat drobnosti ze sezení nebo když chcete uklidit přikrývku a polštáře z pohovky.

Vysoká opěradla zajištují pohodlné sezení

Pohovka Paegas je především velmi pohodlná. Díky vysokým opěrkám si můžete na pohovce užívat pohodlné sezení a dokonce i položit hlavu. Kromě toho, že je to velmi pohodlné, zároveň podrží správnou polohu těla během sezení.

Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce

Pohovka Paegas může být díky svému designu považována za moderní, ale ve skutečnosti se jedná o velmi kvalitní kus nábytku. Konstrukce pohovky je vyrobena z pevného dřeva, což zajišťuje, že pohovka bude stabilní a vydrží mnoho let. To je velmi důležité, zejména pokud se jedná o nákup výrobku, který je, i přesto, že se jím denně intenzivně používá, poměrně drahý.

Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky

Design této pohovky nepostrádá žádné detaily. Kromě vysoce kvalitní konstrukce a komfortních opěráků je zadní část pohovky očalouněna originálním a hezkým potahem, který jí dává zcela jedinečný vzhled. Ocelové nohy doplňují celkový vzhled pohovky, a navíc zajišťují, že je pohovka stabilní.

Díky tomu je možné pohovku umístit i do volného prostoru

Design pohovky je také zajímavý tím, že zadní strana je detailně zpracována. Důvodem pro toto zpracování je, že pohovku tak můžete umístit i do volného prostoru. Sedačka tedy může spolehlivě skrýt svá „vnitřky“ a zároveň se stane samostatným prvkem v místnosti.

Rozklad s funkcí automat – snadné rozkládání bez námahy

Jak již bylo zmíněno, pohovka Paegas se rozkládá. Co však nebylo zmíněno, je způsob rozkládání. Rozkládací mechanizmus je prostě snadný na použití a nemusíte se trápit s tím, že pohovku rozkládáte na druhou stranu. Stačí kohoutek stlačit a pohovka se rozloží. Je to jednoduché a velmi rychlé.

Dubový rám ve spodní částí pohovky

A nakonec, jako poslední detail, má tato pohovka vysoce kvalitní dubový rám ve spodní části pohovky. Tento rám je velmi odolný, což zajišťuje vysokou stabilitu pohovky a zároveň i dlouhou životnost.

Rozměry:

204x106cm

Plocha po rozložení: 200x144cm

Celkově je tato pohovka skvělým prvkem pro jakýkoliv moderní interiér. Ať už kvůli tomu, že je velmi pohodlná a zároveň praktická, díky rozkládacímu mechanismu a úložnému prostoru. Pohovka dokáže poskytnout tolik pohodlí, kolik si zaslouží každý z nás a zároveň krásně zapadne do vašeho interiéru. Pokud se stane vaší, tuto pohovku si můžete pořídit na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/moderni-pohov