Moderní vitrína VIGO GREY B VG3 pro stylové interiéry

Moderní vitríny jsou stále populárnější a často se stávají ústředním prvkem interiéru obývacích pokojů a jídelen. Pokud hledáte kvalitní a stylovou vitrínu, která by vašemu interiéru dodala na kráse, může být pro vás ideální volbou vitrína VIGO GREY B VG3.

Rozměry

Šířka: 40cm

Výška: 180cm

Hloubka: 30cm

Vitrína má dostatečně kompaktní rozměry, aby se snadno vměstnala do každého interiéru. Díky svému úzkému tvaru dokáže tato vitrína skvěle uspořádat vaše oblíbené předměty a vyhnout se tak zaměstnání stěn.

Specifické informace

Barva: Šedá / bílý lesk

Materiál: Korpus: laminovaná deska Čelo: laminovaná MDF deska s vysokým leskem

Vnitřní uspořádání: Uvnitř jsou 4 skleněné police

Otevírání: Otvírací systém „PUSH-CLICK“

Typ skříně: Závěsná

Led osvětlení: LED osvětlení 4- bodové za příplatek. K výběru čtyři barvy nebo osvětlení RGB (16 barev + ovládání)

Tato vitrína disponuje vnitřním osvětlením, které vnáší do místnosti světlo a odpovídající atmosféru. Můžete si také vybrat mezi čtyřmi barvami osvětlení nebo dokonce osvětlením RGB s 16 barvami.

Dodatečné informace

Záruka: 24 měsíců

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní vitrínu pro svůj interiér, vitrína VIGO GREY B VG3 může být tou správnou volbou. Pro více informací a nákup této vitríny navštivte webovou stránku skvelynabytek.cz.

vitrína VIGO GREY B VG3

Tato vitrína je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a její design je moderní a elegantní. Může se stát skvělým doplňkem vašeho interiéru až na dalších mnoho let.