Nepřehlédněte nástěnné hodiny ø 30 cm Aqua od Remember

Chcete přidat do svého interiéru zajímavý prvek, který zároveň plní praktickou funkci? Co takhle pořídit si nové nástěnné hodiny od značky Remember? Tyto nástěnné hodiny mají průměr 30 cm a jsou v tříbarevném provedení, které dokáže vytvořit příjemnou atmosféru v jakémkoliv prostoru.

Quartz strojek pro přesnost a spolehlivost

Remember dbá na kvalitu svých produktů, a proto jsou tyto hodiny vybaveny quartz strojkem, který garantuje přesnost a spolehlivost. Takže můžete být vždy na čas a mít jistotu, že se vaše hodiny nemýlí ani o vteřinu.

Tříbarevné provedení pro výrazný design

Onehdy černobílé hodiny už nejsou žádnou novinkou. Proto se značka Remember rozhodla přijít s originálním řešením, kterým jsou tříbarevné hodiny. Ty jsou v Aqua provedení, které dodává hodinám téměř mořský vzhled. Hodiny se snadno sladí s jinými předměty i celkovým stylem vašeho pokoje.

nástěnné hodiny

Zavěsíte si je na stěnu bez problémů

Nástěnné hodiny Remember mají pevné a praktické zavěšení, které umožňuje snadnou montáž na stěnu. V případě, že nechcete vrtat do zdi, můžete hodiny umístit na police, kde budou vynikat rovněž.

Skládají se z kvalitních materiálů

Ať už si vyberete jakoukoliv barevnou variantu Aqua nástěnných hodin Remember, každá z nich bude vyrobená z kvalitních materiálů. Konkrétně jde o hliník, plast a sklo, které vám zajistí čistý design, dlouhou životnost a snadnou údržbu.

nástěnné hodiny

Doporučená baterie pro chod hodin

Nástěnné hodiny Remember nejsou součástí balení s baterií, ale naštěstí pro vás stačí pouze jedna baterie typu AA, kterou si můžete pořídit v jakémkoliv supermarketu nebo drogerii. Po vložení baterie můžete hodiny okamžitě používat a nechat se unášet hlavním tahem.

Pokud se rozhodnete pro nákup těchto originálních nástěnných hodin diameteru 30 cm od Remember, nebudete litovat. Navštivte internetové stránky ATcomplet, kde produkt najdete s kompletním popisem a možností zakoupení.