Nová samolepicí bordura s tradičními grafickými květinami v rozměrech 500 x 13,8 cm


Nová samolepicí bordura s tradičními grafickými květinami

Originálním a nevšedním doplňkem vašeho bytu se stane tato bordura se zajímavým vzorem.

Bordura s tradičními grafickými květinami je dokonalým prvkem pro každý interiér. Její jedinečný design vtiskne do místnosti příjemnou atmosféru a útulnost.

bordura s květinovým motivem

Vhodná zejména do pracovny.

Bordura může být použita samostatně, ale i v kombinaci s jinými fototapetami. Díky jednoduchému nanesení si můžete vytvořit jedinečný design, který vyjádří vaši kreativitu.

Aby bylo nanesení bordury rychlé a jednoduché, je nutné povrch před aplikací pečlivě očistit. Poté na čistý a hladký povrch nakreslíte vodorovnou čáru, na kterou aplikujete borduru. Před konečným přitisknutím si ověřte, že je bordura umístěna správně. Pokud bychom vám měli poradit, tak pro usnadnění nanesení bordury je možné ji mírně zahřát pomocí fónu. Aplikaci je nutné provést přímo na zeď a ne na potapetovaný povrch, aby byla bordura co nejvíce stabilní a přiléhala k povrchu.

Borduru si můžete objednat zde.

bordura s květinovým motivem

Pro odstranění bordury je postup stejně snadný jako při jejím nanesení. Stačí jemně zatáhnout a bordura se sama odlepuje. Produkt je vyroben v EU, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a bezpečnost.

Je důležité si uvědomit, že bordura je určena výhradně pro dekorační účely a může být aplikována pouze dospělými osobami nebo pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte ji mimo dosah dětí mladších 3 let z důvodu nebezpečí udušení.