Nový designový kousek do interiéru – čalouněné křeslo MOSS od Expedo v kosmickém stylu


Extravagantní a pohodlné křeslo pro váš domov

Čalouněné křeslo MOSS od značky Expedo je designový kousek, který vám zajistí nejenom příjemné sezení, ale také vynikající vzhled vašeho interiéru. Potažené je látkou ve výrazném kosmickém stylu a na výběr máte z pěti barevných variant.

Čalouněné křeslo MOSS

Křeslo je vyplněno pružinou faliste a pěnou T30, která vám zajistí příjemné sezení i po celé hodiny. Kromě toho, že je křeslo velmi pohodlné, zajistí vám také klidný spánek.

Vzhled křesla ozvláštní zakřivené nožky ve světlém přírodním dekoru a opěradlo s dekorativními knoflíky. Křeslo je navrženo pro ty, kteří si chtějí do svého domova přinést něco zvláštního a unikátního.

Použité materiály jsou látka, pružiny faliste a PUR pěna, které zajišťují kvalitu a dlouhodobou výdrž křesla.

Není nikdy špatný čas na investici do kvalitního a pohodlného nábytku. Čalouněné křeslo MOSS od Expedo vám nabízí to nejlepší z obou světů – komfort a stylovost. Objednejte si svůj kus z naší nabídky na Brega.cz.

Křeslo MOSS s dekorativními knoflíky

Závěr

Čalouněné křeslo MOSS od Expedo je skvělou volbou pro ty, kteří se nebojí být odvážní a zvláštní a chtějí si svůj interiér ozvláštnit něčím neobvyklým. Vyberte si jednu z pěti barevných variant a užijte si pohodlí a stylovost, které vám toto křeslo nabízí.