Nový ložnicový nábytek Drake A v dubu monastery/černém lesku!

Moderní ložnicový nábytek Drake A je tu pro vás a vaši ložnici! Tento nábytek dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk, takže si můžete vybrat tu správnou kombinaci barev pro vaši místnost.

Nábytek Drake A zahrnuje:

  • Skřín
  • Postel
  • Lamelový rošt
  • 2x noční stolek

Postel nezahrnuje matraci, ale lze ji dokoupit podle vaší potřeby. Kromě toho můžete také dokoupit LED podsvícení postele a lampičky na čelo postele (ty nejsou zahrnuty v ceně).

Uvnitř skříně najdete praktické uspořádání, jak ukazují fotografie. A pokud byste si přáli, můžete dokoupit osvětlení skříně (viz. související produkty).

Nábytek je dodáván v demontu, ale nemusíte se obávat složité montáže – součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení a návod na sestavení.

Parametry:

Tento ložnicový nábytek má následující rozměry (šířka x výška x hloubka):

  • Skřín: 200 x 218 x 61 cm
  • Postel: 168 x 117 x 207 cm
  • Noční stolek: 60 x 45 x 42 cm

Materiál

Nábytek Drake A je vyroben z DTDL (laminované dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Pro údržbu tohoto nábytku používejte běžně dostupné prostředky určené k této účelu. Postupujte dle návodu použití, používejte měkkou bavlněnou úterku a nepoužívejte ostré hadříky. Pokud se jedná o demontovatelné spoje nábytku, je potřeba pravidelně provádět dotažení, aby se neuvolnily.

Pokud hledáte moderní a praktický nábytek pro váš pokoj, zkuste Drake A v dekoru dub monatsery/černý lesk! Vaše ložnice se jím stane ještě pohodlnějším a stylovým místem.

Pro více informací o tomto výrobku si můžete prohlédnout stránku naší webové stránky.