Nový pohodlný kousek do interiéru – Šedá lenoška Interieurs 86 Seine, pravý roh

Tak akorát pro jednoho, nebo pro dva, co se mají rádi. Lenoška se hodí, když netoužíte po klasické pohovce, nebo chcete větší gauč doplnit dalším menším kouskem na sezení. Skvěle funguje také na místech, kam se pohovka nehodí: Třeba v ložnici, ve vašem oblíbeném koutku na čtení a pozorování zahrady.

Značka Beso LUX

Evropský specialista na návrh a výrobu čalouněného nábytku. Jejich řada pohovek a lenošek Intérieurs 86 ztělesňuje francouzský chic a luxusní vzhled pařížských apartmánů a dámských budoárů.

Jedním z kousků, které nabízí značka Beso LUX, je právě lenoška Interieurs 86 Seine v šedé barvě a s pravým rohem. Tento kousek se stane skvělým doplňkem do vašeho interiéru.

Jak již bylo zmíněno, lenoška Interieurs 86 Seine se hodí nejen jako menší doplněk ke klasické pohovce, ale také jako samostatný kus nábytku pro jednoho nebo dva lidi. A díky své šedé barvě se dokonale hodí k různým stylům interiérů.

Vzhledem k tomu, že je značka Beso LUX specializovaná na návrh čalouněného nábytku, je jasné, že i lenoška Interieurs 86 Seine je vyrobena z kvalitního materiálu. Lehkým stisknutím můžete ověřit, že materiál je na dotek příjemný a zároveň dostatečně pevný.

Kromě toho, že lenoška Interieurs 86 Seine nabízí dostatek místa ke spokojenému sezení, má také praktické rozměry, díky kterým se skvěle hodí na různá místa v domě, kde by klasická pohovka nebyla úplně ideální – třeba do malého pokoje nebo rohového prohlubně.

Pokud hledáte nový kousek nábytku pro svůj interiér, který by kombinoval pohodlí a kvalitu s moderním designem, je lenoška Interieurs 86 Seine od značky Beso LUX tím pravým. Navíc, pokud si ji pořídíte právě teď, můžete využít slevové akce na Isolund.cz.