Praktický a prostorný jídelní set 4+1 s rozkládacím stolem pro rodinné večeře i hosty

Prostorný jídelní set je nezbytností pro každou domácnost. Ať už se jedná o rodinné večeře, oslavy nebo přijetí hostů, potřebujete dostatek místa pro všechny. Proto je ideální volbou jídelní set 4+1 s rozkládacím stolem.

Praktické řešení pro každou příležitost

Jídelní set 4+1 s rozkládacím stolem je praktické řešení pro každou příležitost. V běžném režimu slouží jako stůl pro čtyři osoby, ale díky rozkládacímu mechanismu lze snadno prodloužit až na délku 180 cm. To znamená, že se na něj pohodlně usadí až šest lidí.

Designové provedení jídelního setu je moderní a elegantní. Stůl i židle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají pevnou konstrukci. Stůl má bílý lakovaný povrch a nohy jsou z masivního dřeva. Židle jsou potažené kvalitním umělým kožením a mají pohodlné sedáky.

Prostorově úsporné řešení

Jídelní set 4+1 s rozkládacím stolem je také prostorově úsporné řešení. V běžném režimu zabírá minimum místa a po rozložení je dostatek prostoru pro všechny hosty. Navíc je snadno skladovatelný, takže když ho nevyužíváte, můžete ho snadno složit a odložit.

Bezpečné a snadné použití jídelního setu je zajištěno díky kvalitnímu zpracování a použití bezpečnostních prvků. Rozkládací mechanismus je snadno ovladatelný a zajišťuje pevné spojení stolu. Židle jsou stabilní a mají pevnou konstrukci.

Závěr

Jídelní set 4+1 s rozkládacím stolem je praktický a prostorný nábytek, který se hodí do každé domácnosti. Je ideální volbou pro rodinné večeře i hosty a nabízí prostorově úsporné řešení. Navíc je snadno použitelný a bezpečný. Pokud hledáte kvalitní jídelní set, který splní všechny vaše požadavky, doporučujeme navštívit eocentrum.cz.