Praktický držák na ručníky pro dokonalý pořádek v koupelně

Tento držák na ručníky je koupelnovým evergreenem! Pokud máte v koupelně malé prostory, je tohle řešení ideální pro Vás. Díky chromovanému dokončení a materiálu mosaz můžete být jisti, že držák na ručníky bude vydržet dlouhá léta.

Specifikace držáku na ručníky

Tento držák na ručníky má 2 otočná ramena o délce cca 40 cm. To znamená, že může držet i velké osušky, což je perfektní řešení pro rodiny s dětmi. Bez ohledu na to, zda máte držák vedle umyvadla nebo vany, nerezový držák Vám umožní, aby Vaše ručníky vždy rychle uschly a byly připraveny k dalšímu použití!

Pro ty, kteří se chtějí ujistit, že držák na ručníky bude perfektně zapadat do Vaší koupelny, jsme zkontrolovali rozměry držáku pro Vás: výška je 6 cm, délka ramen je 40 cm a celková délka držáku je 44 cm. To znamená, že držák na ručníky se vejde i do malých prostor v koupelně.

Chromovaný držák na ručníky pro dokonalou koupelnu

Chromovaná mosaz, ze které je držák na ručníky vyroben, vypadá skvěle vedle jakéhokoliv běžného typu koupelny, neboť se dokonale hodí k stylu. Navíc už se nebudete muset obávat, že se Vám ručníky nevyschnou! Když na tomto koupelnovém doplňku pověsíte Vaše ručníky, budou připraveny k použití hned, jak je budete potřebovat.

Takže pokud chcete mít dokonalou koupelnu s dokonalým pořádkem, určitě byste si měli pořídit tento praktický držák na ručníky. Navštivte tento odkaz a pořiďte si ho hned teď! – HK326 – CHROM.

Praktický držák na ručníky

Obrázek držáku na ručníky v koupelně