Rohová sedací souprava MASSIMO kronos 2 pravý – Komfortní a praktický nábytek pro váš obývací pokoj

Obývací pokoj je srdcem každého domova a je proto důležité, aby byl zařízený pohodlně a prakticky. Jednou z nejdůležitějších věcí v obývacím pokoji je rohová sedací souprava. Pokud hledáte kvalitní a pohodlný nábytek pro svůj obývací pokoj, rohová sedací souprava MASSIMO kronos 2 pravý může být skvělou volbou.

Rozměry

Šířka: 236 cm

Výška: 86 cm

Délka: 145 cm

Rozměry dodatkowe

Spací plocha: 140 x 197 cm

Podrobnosti

Strana rohu: Pravá

Úložný prostor: Ano

Tkanina jako na obrázku: Kronos 2 + Tropic 01 (polštáře)

Rozkládací funkce na spaní: Ano

Nábytek vhodný do prostoru (celočalouněný): Ano

Polštáře v ceně: Ano

Konstrukce

Dřevěný rám: Ano

Pružiny typu Bonell: Ano

Pěna T30: Ano

Další informace

Záruka: 24 měsíců

Tato rohová sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů a má klasický, ale elegantní vzhled, který se hodí do každého moderního interiéru. Souprava má rozkládací funkci, která umožňuje jednoduše přeměnit sedačku na pohodlnou postel. Tato funkce je velmi praktická pro hosty nebo když potřebujete více prostoru pro spaní.

Souprava má také úložný prostor, který je velmi praktický pro ukládání polštářů, dek nebo jiných věcí. Tento úložný prostor vám umožní udržovat váš obývací pokoj v pořádku a uspořádaný.

Sedačka je velmi pohodlná a má pěnu T30 a pružiny Bonell, které poskytují vysokou úroveň pohodlí a podpory. Tento nábytek je ideální pro každého, kdo hledá kvalitní a pohodlný nábytek pro svůj obývací pokoj.

Kliknutím zde si můžete tento produkt zakoupit na našem eshopu.

Rohová sedací souprava MASSIMO kronos 2 pravý

Závěrem, rohová sedací souprava MASSIMO kronos 2 pravý je vynikajícím nábytkem pro každého, kdo hledá kvalitní a praktický nábytek pro svůj obývací pokoj. S rozkládací funkcí, úložným prostorem, pohodlnou pěnou T30 a pružinami Bonell, tato souprava bude skvělým doplňkem vašeho domova. Klikněte na odkaz výše a pořiďte si tuto rohovou sedací soupravu již dnes.