Sada mikulášských příborů WMF Mickey Mouse – dokonalý dárek pro děti!

Krásné stolování u vás doma? To není žádný problém, pokud vsadíte na příbory od WMF! Ty jsou nejen šikovné a praktické, ale také krásné a designově propracované. Musíte vyzkoušet novou sadu dětských nerezových příborů WMF Mickey Mouse, která vám přinese nejen radost z jídla, ale i skvělé zážitky z prostřeného stolu.

WMF Mickey Mouse – to je jistota kvality

Sada čtyř dětských nerezových příborů WMF Mickey Mouse je skvělým příkladem praktického využití designu. Tyto příbory se skvěle hodí pro děti, ale jejich kvalita je taková, že se vám budou líbit i vy dospělí. Nerezová ocel, ze které jsou vyrobeny, je totiž nejen krásná, ale také velmi odolná vůči rzi. To znamená, že se vám příbory nebudou ničit ani po několik let intenzivního používání.

Zábava pro děti i dospělé

Sada dětských příborů WMF Mickey Mouse obsahuje 4 kusy – vidličku, nůž, lžíci a malou lžičku. Každý kus je ozdoben postavičkou Mickey Mouse a dalších postaviček z oblasti tradičních disneyovských příběhů, takže dětem snadno zpříjemní jídlo a využijí je také při různých hrách. A pokud máte doma milovníky Disneyho světa, bude tato sada dokonalým dárkem.

Příbory jsou navrženy tak, aby co nejvíce usnadnily užívání dětem, aby jídlo nejen snědli, ale aby si ho užili. Krátké držadlo a dobře vyvážené tělo usnadní dětem manipulaci s příborem a zlepší tak chuti a zážitky z jídla.

Sada WMF Mickey Mouse – pro všechny příležitosti

WMF Mickey Mouse sada příborů pro děti je skvělým doplňkem pro každou rodinnou oslavu, ale také pro každodenní stravování s dětmi. Díky své kvalitě a modernímu designu budou tyto příbory vaším spolehlivým partnerem na mnoho let. A navíc, kdo by odolal krásnému motivu s Mickey Mouse?

Tak už nečekejte a objednejte si svoji sadu WMF Mickey Mouse příborů, ať můžete svým dětem dopřát ty nejlepší zážitky a nejkrásnější stolování.