Sedačka SEDUM 26: Moderní design v kombinaci šedé látky a ekokůže

Sedačka SEDUM 26 je přesně tím, čím by měla být každá moderní sedačka: pohodlná, stylová a funkční. S kombinací šedé látky a ekokůže nabízí skvělou kombinaci materiálů a barev, která osvěží každý interiér.

Rozkládací sedačka ve tvaru U

Tvar rozkádací sedačky SEDUM 26 je nejen esteticky příjemný, ale také praktický. Díky němu máte k dispozici nejen dostatek prostoru pro sezení, ale také možnost jednoduchého a snadného rozkládání na plochu na spaní po rozložení o rozměru 125 x 266 cm.

Provedení: PRAVÉ

Sedačka SEDUM 26 je k dispozici v provedení PRAVÉ, což znamená, že můžete zvolit požadovanou stranu sedení dle vašeho interiéru. Zároveň je kombinace látky a ekokůže nejen stylová, ale také velmi odolná a mnohem snadněji se udržuje.

Materiál: kombinace látky a ekokůže

Pro potahovou látku byla zvolena šedá látková textilie Soro 83, která dodává sedačce příjemný vzhled. Pro potahovou ekokůži byla zvolena šedá ekokůže Soft 29, která je velmi odolná a snadno se udržuje.

Výsledkem kombinace těchto dvou materiálů je moderní a elegantní design, který se hodí do každého obývacího pokoje.

Fotografie rozložené sedačky a její detaily jsou ilustrační, jiná barva!

Na fotografiích vidíte ilustrační snímky sedačky SEDUM 26. Samozřejmostí je, že je k dispozici v jiných barvách a typech látek či ekokůže.

Rozměr (šxvxh): 345 x 70/90 x 202 cm

Sedačka má rozměr 345 x 70/90 x 202 cm, přičemž výška sedu je 43 cm a hloubka sedu je 58 cm. Díky těmto rozměrům lze sedačku snadno vložit do každého interiéru a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné sezení.

Mechanismus rozkladu: delfín

Pro rozkládání sedačky byl zvolen mechanismus delfín, který je velmi jednoduchý na použití a umožňuje snadné a rychlé rozložení sedačky do plochy na spaní.

Dodáváno v demontu

Sedačka SEDUM 26 je dodávána v demontu, což umožňuje snadné a rychlé sestavení doma. Návody jsou v češtině a velmi jednoduché na použití.

Zkrátka, sedačka SEDUM 26 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní, pohodlnou a funkční sedačku do svého obývacího pokoje. Pokud vás zaujala, určitě se podívejte na odkaz, kde ji najdete k zakoupení.