Sedák EMA od Bellatex – kulatý, prošívaný a v barvě Kostka terra s velikostí 40 cm


Úvod

Sedák EMA od Bellatex je ideálním doplňkem pro vaše posezení s rodinou či přáteli. Sedák je kulatý, prošívaný a v barvě Kostka terra s velikostí 40 cm. Díky tomu bude skvěle ladit s vaším interiérem, ale i exteriérem.

Využití v domácnosti

V domácnosti můžete sedák využít na vaše křesla i židle. Vaši hosté se budou cítit velmi pohodlně a bude to skvělý zážitek pro všechny. Kromě klasického posezení na židlích můžete sedák využít i na zemi jako měkkou podložku pro vaše děti.

Využití na zahradě nebo chatě

Pokud máte rádi posezení na zahradě nebo chatě, je tento sedák skvělou volbou. Budete se cítit jako na obláčku a užijete si spoustu zábavy s vaší rodinou a přáteli. Sedák můžete snadno přenést kamkoli budete chtít.

Využití v kanceláři

Nevyhovuje vám tvrdé a ne pohodlné posezení v kanceláři? Sedák EMA vám může pomoci. Stačí ho přemístit na váš pracovní stůl a budete se cítit mnohem lépe.

Prošívaný sedák

Tento sedák je prošívaný a má velmi kvalitní šňůrky na zavazování. To znamená, že se nedá snadno deformovat a je odolný vůči prosezení. Materiál je velmi kvalitní a lehký na údržbu. Svého nového společníka tak můžete mít opravdu dlouho.

Závěr

Sedák EMA od Bellatex je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít co nejpohodlnější posezení. Můžete ho využít všude tam, kde potřebujete přidat na pohodlí a především na estetice. Pokud máte zájem o tento sedák, stačí kliknout na odkaz zde.

Sedák EMA