Sklenice Simple – 6 ks v balení, objem 0,35 l


Jednoduchá a elegantní sklenice na oblíbené osvěžující nealko nápoje

Sklenice Simple je ideální pro pití osvěžujících nápojů, jako jsou voda, domácí limonády, džusy i míchané drinky. Díky svému elegantnímu designu se sklenice hodí do každého interiéru a nikdy neztratí svůj významný význam v domácnosti.

Stabilita díky masivnímu dnů

Sklenice Simple s objemem 0,35 l má masivní dno, díky čemuž je mimořádně stabilní a dobře drží na stolu. Dno sklenice Simple jí dodává hmotnost a zajišťuje, že se nepřekotí.

Hladký okraj pro pohodlné pití

Sklenice Simple má jemně zabroušený okraj, což znamená, že při pití nebudete cítit ostré hrany. Okraj sklenice je ideální pro pohodlné pití a užívání si oblíbeného nápoje.

Mytí v myčce a pečlivé zacházení

Sklenice Simple lze umýt v myčce na nádobí, ale je nutné použít jemné čisticí prostředky určené na sklo a pečlivě rovnat do myčky, aby ostatní předměty skleničku nepoškodily. Sklenice Simple vydrží dlouho, pokud se k ní budete velmi pečlivě chovat.

Kvalitní design a výroba

Sklenice Simple je vyrobena z kvalitního skla značky Bohemia Crystal z produkce firmy Crystalex. Sklo je odolné a zdraví neškodné, protože neobsahuje žádné škodlivé látky. Vynikající kvalita značky Bohemia Crystal jistě oceňuje každý zákazník.

Sklenice Simple

Nakupovat kvalitní sklo značky Bohemia Crystal je snadné na webu Brega.cz, odkud si můžete objednat Sklenice Simple v balení po 6 kusech. Celkový objem všech sklenic v balení je 350 ml, což je ideální pro přátelské posezení nebo rodinnou oslavu. Sklenice Simple vyniká svým jednoduchým designem a praktickou použitelností. Bude krásnou ozdobou vaší stolové prestiže.