Stolní lampa Halo Design DC v černém kovovém provedení – moderní a praktický doplněk interiéru

Stolní lampa DC na první pohled zaujme kombinací materiálů, které se v ní vkusně kloubí. Černě lakovaný kov je doplněn přírodně zbarveným dubovým dřevem. Dřevěný držák představuje nejen originální estetický doplněk, ale je také velmi praktický. Můžete díky němu stínidlo otáčet a nasměrovat ho podle svých potřeb.

Více než jen lampička

Stolní lampa Halo Design DC není pouze obyčejnou lampičkou, ale může se stát skvělým designovým prvkem vašeho interiéru. Dokáže skvěle doplnit váš stůl, komodu nebo radiátor. Díky svému modernímu designu zaujme každého návštěvníka a stane se vynikajícím důkazem vašeho vkusu a stylu.

Vyberte si z nabídky

V sérii DC najdete také nástěnná světla, závěsná světla i stojací lampy – všechny produkty jsou dostupné ve více barvách. Můžete si tak vybrat ty správné kousky, které perfektně zapadnou do vašeho interiéru. Co třeba doplnit k stolní lampě závěsné světlo nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji?

Bez žárovky

Je třeba si uvědomit, že žárovka není součástí balení. Je nutno si ji dokoupit samostatně nebo si ji přenést z jiného zdroje. Doporučujeme použít klasickou žárovku s patičkou E27, která bude do lampy zapadat a bude poskytovat dostatek světla.

Kde zakoupit

Pokud vás zaujala stolní lampa Halo Design DC v černém kovovém provedení, můžete ji zakoupit na stránkách Naradi-cz.cz. Cena za tuto lampačku je velmi přijatelná a určitě stojí za vyzkoušení.

Stolní lampa Halo Design DC

Závěrečné shrnutí

Stolní lampa Halo Design DC je moderní a praktický doplněk interiéru, který dokáže zaujmout svou kombinací materiálů. Díky neobvyklému designu se stane výrazným prvkem ve vašem bydlení. Můžete ji doplnit o další světelné prvky ze série DC a vytvořit tak neotřelý a vkusný interiér.