Televizní stolek WEST od MEBLINE v bílém lesku – designový kousek do vaší obývacího pokoje


Televizní stolek WEST od MEBLINE v bílém lesku

Když si pořizujeme nábytek, chceme, aby byl nejen praktický, ale také pěkný a ladil k naší domácnosti. A právě tohle všechno splňuje televizní stolek WEST od MEBLINE.

Televizní stolek WEST od MEBLINE

Designový kousek do vaší obývacího pokoje

Stolek se vzhledem podařilo MEBLINE skvěle doplnit moderní bytovou výbavou a dělá z něj opravdový designový kousek. Jeho minimalistická a elegantní výsledná podoba z něj dělá multifunkční a vizuálně působivý kus.

Stolek je vyroben z kvalitních materiálů, které mu zaručují dlouhou životnost. Vrchní deska je vyrobena z laminované desky matného provedení 22 mm a boky a boční lišty z laminované desky o tloušťce 16 mm. Přední strany dveří jsou zase osazeny vysokoleskou foliovanou MDF deskou o tloušťce 16 mm.

Kromě toho, že se jedná o kvalitní kus nábytku, také nás překvapí jeho rozměry. Jeho šířka 130 cm vám dává dostatek prostoru pro větší televize. Stolek měří výšku 42 cm a hloubku také 42 cm.

Stolek WEST rozdílně ladí v bílém matu, ale také v bílém lesku, který tuto klasickou bílou barvu doplní o ještě větší lesk a působivost.

Nový systém otevírání

Stůl je navíc vybaven speciálním otevíracím systémem nazvaným „PUSH-CLICK“. Jedná se o systém, kdy stačí na dveře stolu lehce klepnout a oni se otevřou dolů a sklápí se. Jedná se o velice praktický a uživatelsky přívětivý prvek, který oceníte zejména v případě, že máte malé děti a chcete zabránit případnému zranění prstů při klasickém otvírání dveří.

Stůl je také vybaven LED osvětlením, které dodá prostoru ještě zajímavější rozměr. Osvětlení si ale musíte dokoupit zvlášť, rozhodně to ale stojí za to

Nebudete litovat, pokud si pořídíte tento skvělý kousek nábytku. Mezi dodatečné informace patří to, že stůl vám bude k dispozici s 24 měsíční zárukou.

Koupit televizní stolek WEST od MEBLINE