Tmavě zelená koženková jídelní židle Kave Home Amira – stylový kousek pro moderní interiér

Křeslo Amira se stane ozdobou každého soukromého i veřejného interiéru. Čalouněný sedák s prošíváním je zárukou maximálního pohodlí a barva potahu tvoří spolu s černou podnoží velmi atraktivní materiálovou i barevnou kombinaci. Křeslo Amira svým zajímavým vzhledem slibuje, že se stane nepřehlédnutelným prvkem každého interiéru.

Úroveň pohodlí a kvality potahu

Jídelní židle Kave Home Amira je vyrobena z luxusní koženky, která je velmi pevná a odolná. Díky použití tohoto materiálu je jisté, že židle vydrží po mnoho let a zůstane v perfektním stavu. Samotná koženka je barevně upravena a zpracována tak, aby potah židle byl co nejkvalitnější.

Čalounění potahu je zhotoveno s prošíváním, což potvrdí nejen kvalitu židle, ale také zaručí vaše pohodlí při posezení. Konstituce židle umožňuje maximální pohodlí a ergonomii, což nabízí mnoho pozitivních vlivů na posazení těla. Pokud hledáte jídelní židli, která bude dokonalým doplňkem vaší domácnosti, pak si Kave Home Amira určitě zamilujete.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

Moderní a elegantní design

Tmavě zelená koženková jídelní židle Kave Home Amira je vynikajícím příkladem toho, jak by moderní jídelní židle měly vypadat. Je to elegantní a jednoduchý kousek nábytku, který se snadno hodí do všech moderních interiérů. Židle je navíc velmi pohodlná a kvalitní, takže byste ji mohli snadno používat každý den.

Křeslo má rovněž černou podnož, která dodávala celkovému vzhledu výjimečný styl a originalitu. Tmavě zelená barva koženkového potahu potom v sobě snoubí modernost s elegancí. Celkem je to jedinečný kousek nábytku, který by rozhodně neměl chybět v každém moderním interiéru.

Kave Home Amira je jídelní židlí, která se hodí k různým typům stolů. Tmavě zelená koženková barva dokonale kombinuje s různými barevnými odstíny, takže ji můžete bez problému použít s vaším stávajícím nábytkem. Je to jídelní židle, která vám nabídne skvělý stupeň komfortu a pohodlí, takže se na ní budete milovat posedávat.

Chcete si také pořídit tmavě zelenou koženkovou jídelní židli Kave Home Amira? Navštivte web Sidonia a objednejte si ji ještě dnes!