Zelená zahrada: Barová židle z eukalyptového dřeva s výpletem Kave Home Sheryl (výška 79 cm)


Bar pod hvězdnou oblohou?

Stylová židle na vaší teráse

Na vašem balkoně či terásce se můžou sny stát skutečností dřív, než řeknete „Na zdraví!“. Stylová židle na vysoké noze vám dodá nadhled i eleganci. Důvod k malé oslavě v tak estetických kulisách pak budete hledat mnohem snáz. Třeba jen proto, že je hezký letní večer.

Eukalyptové dřevo vyniká svou odolností a tvárností. S trochou péče vám bude sloužit pěknou řádku let k naprosté spokojenosti a obstojí i v proměnlivých podmínkách vrtošivého počasí. Pokud stále váháte, doporučujeme si prohlédnout detaily výrobku.

Zahrada s barovou židlí

Jak se starat o eukalyptové dřevo?

Při čištění eukatlyptového nábytku se vyhněte vodě a mýdlu a raději vsaďte na speciální přípravky na dřevo. Pravidelně vyčistěte prach a udržujte v nepřímém slunečním světle. Pro zimní měsíce je ideální pokrytí nábytku plachtou a uložení na suchém místě.

Zahrada s eukalyptovým nábytkem

Proč si pořídit barovou židli do zahrady?

Barová židle do zahrady není jen funkční, ale i velmi stylová záležitost. Kromě toho, že slouží jako ideální místo pro posezení při grilovačce či posezení s přáteli u drinku, vytvoří v zahradě nebo na terase neopakovatelnou atmosféru. Navíc vám nabídne pohled z výšky, ze kterého budete mít dokonalý rozhled na okolní krajinu. Pokud tedy chcete svou zahradu nebo terasu zútulnit a přidat do ní nějakého kouzla, neměli byste rozhodně uvažovat o tom, že byste si do ní neansafírovali nějakou tu barovou židli!

Barová židle v zahradě