Zeleně vzorovaný koberec Narma Luke – dokonalý doplněk do každého interiéru


Hledáte způsob, jak dodat svému domovu na útulnosti? Vsaďte na krásný, měkoučký koberec Narma, který interiér úžasně zahřeje. Dokonalý doplněk, který svou originalitou a kvalitou zaručeně nezklame. A na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/zeleny-vzorovany-oboustranny-koberec-narma-luke-70-x-140-cm si můžete vybrat zeleně vzorovaný koberec Narma Luke velikosti 70 x 140 cm, který se hodí do každého interiéru.

Proč právě Narma?

Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule, kde už od roku 1992 vyrábí výjimečně stylové koberce. Koberce tak oblíbené, že se Narma řadí mezi špičky v oboru! Při své tvorbě tu kombinují léty nasbírané zkušenosti s nikdy nekončícími inovacemi, a co se designu týče, vsází především na zajímavé vzory.

Oboustranný koberec s dokonalými detaily a přírodní bavlnou

Tyhle koberce nejsou jen tak ledajaké! Jsou oboustranné a je jen na vás, který vzor si zamilujete a ozdobíte jím svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období? Jedna ze stran se vždy pyšní nadčasovými pruhy, ta druhá pak krásným, do detailu propracovaným vzorem. Obě strany barevně dokonale ladí.

Hlavním materiálem každého kousku je pak vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).

Koberec a protiskluzová podložka

Pokud preferujete bezpečnost, můžete dokoupit protiskluzovou podložku Metro od stejnojmenné značky. Koberec není protiskluzový, ale díky podložce se nebude posouvat a bude na svém místě. Takže máte útulnost a bezpečnost zároveň.

Zeleně vzorovaný Koberec Narma Luke

Zkuste si i vy užít kódování interiéru s kobercem Narma Luke. Unikátní, kvalitní a pohodlný koberec od Narma pro vás bude tou nejlepší volbou. Začněte tedy plánovat svůj interiér s kobercem Narma, který rozzáří váš domov.